+421 915 874 120

Paintball

Paintball

Paintball je hra plná adrenalínu a dobrodružstva. Nie je tu dôležitá iba fyzická kondícia hráčov, ale aj schopnosť rozhodovať sa rýchlo a správne. Paintball je hra, pri ktorej nezáleží len na šťastí, šikovnosti, ale aj na tímovej spolupráci hráčov.

Firemné akcie

Paintball zlepšuje schopnosti tímovej spolupráce a učí hráčov rýchlo sa rozhodovať v stresových situáciách. Pri Paintballe je dôležité, aby ste dôverovali svojim spoluhráčom (kolegom) a zároveň robili všetko preto, aby sa oni mohli spoľahnúť na Vás. Práve preto sa stal Paintball vyhľadávanou športovou aktivitou, zvlášť pre firemné akcie.

Súkromné akcie

Paintball je taktiež veľmi obľúbený medzi mladými ľuďmi a je žiadaný aj na súkromné akcie. Predovšetkým preto, že kombinuje pohyb a adrenalín s prostredím známym z akčných filmov alebo počítačových hier, napríklad populárny Counter-Strike.

Nafukovacie ihrisko pre paintball

Paintballové nafukovacie ihrisko umožňuje zahrať si Paintball aj na miestach, kde nie sú najvhodnejšie prírodné podmienky. Súčasťou ihriska sú aj nafukovacie prekážky.

Cenník nafukovacieho ihriska vypracujeme na požiadanie.

Paintball zabezpečujeme kompletne:
  • Inštruktor
  • Paintballové ihrisko
  • Prenájom zbraní a ochranného oblečenia
Podmienka:
  • Hra nie je možná pokiaľ intenzívne prší, alebo je teplota nizšia ako 0 stupňov
Cenník:
Cena: ** 8 Eur/ 100 guličiek** (zavisí na počte spotrebovaných guľôčok)
Prenájom ihriska: 500 €/set

Uvedené ceny sú bez DPH a nezahŕňajú dopravu. Doba prevádzky je max. 4 hodiny. Bližšie informácie o prenájme na t.č. +421 917 480 3­67 alebo info@mutton.sk.

paintball_teambuilding.jpg
paintball98.jpg
paintball_jasna.jpg
paintball_nizke_tatry.jpg

Čo sme realizovali

Posledne realizované akcie, alebo subdodávky na ktorých sme stihli fotiť