+421 915 874 120

Vyhliadkové lety balónom

Vyhliadkové lety balónom

Absolvujte let balónom a zažite dobrodružstvo na lietadle, ktoré je ľahšie ako vzduch. Zažijete trochu adrenalínu pred štartom, počas letu a trochu pri pristávaní. Venujte letenku ako darček svojím blízkym, alebo známym, ako darčekový poukaz.

Ako to funguje?

Balón stúpa alebo klesá vplyvom teploty vzduchu vo vnútri obalu balóna. Vodorovný pohyb udáva smer vetra. Miesto štartu si pilot vyberie podľa smeru vetra v daný deň, tak aby po hodine letu mohol bezpečne pristáť na inom vhodnom mieste. Vhodné miesto na štart môže byť lúka, pole alebo ihrisko. Za letiacim balónom ide auto s pomocníkmi, ktorí po pristáti balón poskladajú a prepravia ho späť.

Priebeh akcie:

Klient si objedná let na určitý termín. Nahlási požadovaný počet cestujúcich. Pilot zistí predpoveď počasia pred daným dňom a informuje klienta. Potvrdí príchod ešte aj pred samotným odchodom cestujúcich z domu. Stretnutie na mieste štartu, asi jednu hodinu pred štartom. Informácia o aktuálnom stave počasia, o predpokladanom smere letu a mieste pristátia. Poučenie cestujúcich o chovaní sa v balóne. Odstavenie vozidla cestujúcich na vhodnom a bezpečnom mieste. Nafúknutie balóna. Nástup do balóna a odlet / let trvá cca 1 hodinu /. Pristátie na inom mieste. Gratulácia a krst nových vzduchoplavcov šampanským. Poskladanie balóna a naloženie do prepravného vozidla, cca 30 minút. Návrat na miesto štartu autom, cca 30 minút. Poznámka: Ak majú cestujúci šoféra, nie je potrebné sa vracať späť na miesto štartu. Po vzájomnej dohode môže auto prepraviť jeden z našich pomocníkov.

Cenník pre exkluzívne lety balónom
1 osoba 400 €
2 osoby 400 €
3 osoby 500 €
4 osôb 650 €
5 osôb 800 €

V prípade exkluzívneho letu balónom je skupina uzavretá a nekombinuje sa s inou skupinou!!!

prevziat.jpg
miss_2008_493037.jpg
prevziat_1.jpg