+421 915 874 120

Lov na fotografie - kraetívna teambuildingová hra

Lov na fotografie - kraetívna teambuildingová hra
Scavenger hunt – Lov na fotografie

… je tímová hra založená na komunikácii a interakcii s prostredím, kde sa koná Vaša firemná akcia. Pri plnení rôznych úloh spoznáte ľudí vo svojom tíme, precvičíte Vašu všímavosť a intuíciu. Zážitky z teambuildingu Vám budú pripomínať fotky a videá, ktoré ste si spolu s kolegami počas hry vytvorili.

Pravidlá :

Scavenger hunt je hra, pri ktorej súťažiaci hľadajú a fotia predmety, alebo plnia úlohy vo svojom okolí z dopredu pripraveného zoznamu . Základom hry je nájsť čo najviac predmetov / splniť čo najviac úloh, v čo najkratšom čase a ako dôkaz ich odfotiť na mobilný telefón, určený na začiatku hry. Hra má časový limit. Hráči dostávajú body za nájdené predmety / splnené úlohy, ale aj za čas za ktorý to stihnú. (plusové pred časovým limitom – mínusové po limite)*. Hrať môžu jednotlivci ako aj tímy. Ak hrajú tímy, každý tím si zvolí kapitána, ktorý fotí nájdené predmety / splnené úlohy. Víťazí jednotlivec / tím z najvyšším počtom bodov.

Scavenger hunt zabezpečujeme kompletne:
  • Vytvorenie jedinečného herného plánu
  • Zabezpečenie všetkých potrebných podkladov
  • Ozvučenie eventu – reprodukovaná hudba / dva bezdrôtové mikrofóny
  • Vyhodnotenie súťaže
  • Fotky a videá na pamiatku
Podmienka:
  • Vhodná lokalita
Cenová ponuka :
Cena: Závisí od lokality a náročnosti hry. Kontaktujte prosím info@mutton.sk. Ideálna je telefonická konzultácia na t.č. **+421 917 480 367

Uvedené ceny sú bez DPH a nezahŕňajú dopravu. Doba prevádzky je max. 4 hodiny.