• Úvod
  • Tel. +421 915 874 120

Rafting

Rafting je naša špecialita. Sme v blízkosti riek s raftovou tradíciou, máme mnoho skúsených inštruktorov a dostatok vybavenia aj pre veľké eventy. Snažíme sa, aby vaše zážitky z raftingu s nami pretrvali a po každom splave pripravíme videozáznam a fotografie vášho splav. Program na riekach pripravíme pre Vás a zopár priateľov ako aj pre celé firmy.

Raftové oblečenie
Adrenalínový rafting

Náročnejší, ale o to zábavnejší rafting poskytuje najlepšia raftová rieka na Slovensku – Belá. V mesiacoch apríl a máj je možné vychutnať si rýchly prúd, pereje a krásnu prírodu. Okrem Belej ponúka veľmi dobrý zážitok aj Areál vodného slalomu v meste Liptovský Mikuláš. Práve na tomto mieste trénujú držitelia medailí, ako Michal Martikán alebo Elena Kaliská.

Pokojné splavovanie

Ak hľadáte pokojné splavovanie, zabezpečíme pre vás kombináciu vodného športu, mierneho adrenalínu a krásnej prírody. Výborne sa na to hodí rieka Dunajec, Orava alebo samozrejme Váh. Ten splavujeme na rôznych miestach. Najčastejšie v blízkosti Liptovského Mikuláša alebo pred Žilinou, v okolí hradu Strečno. Pokojný splav je vhodný i pre rodiny s deťmi, seniorov či pre všetkých, ktorí s raftingom začínajú a zbierajú prvé skúsenosti.

Rafting

V raftingu v Liptove sme doma. Raftujeme na kanáli, Váhu a na Belej.

Čo ponúkame

Objednať